Na końcu korytarza znajdzie się urokliwa antresola, z której będzie można podziwiać salon z kominkiem. Przy antresoli znajdą się eleganckie fotele z pozłacanymi nogami i delikatną, beżową tapicerką, a także stolik kawowy ze szklanym blatem w złocistych ramach - doskonałe miejsce do delektowania się kawą i książką, gdyż tuż za nim znajduje się przepiękny regał ozdobiony złotymi ramkami.

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

       36,00  m²

 

    Styl:

        Glamour

Rozpoczynając od klatki schodowej, na dolnym piętrze zachwycą piękne ogrody, zaaranżowane z żywą roślinnością w eleganckich donicach. Pod stopniami znajdzie się duży podest. Ściana przy schodach wykończona zostanie w białych marmurowych płytach, podkreślonych białymi ryflowanymi detalami oraz złoconymi listwami i delikatnymi paskami LED.  

 

W górnej części korytarza na piętrze zanurzymy się w atmosferę niezwykłej elegancji. Na powitanie zaskoczymy niesamowita tapeta na wprost schodów, która ukryje drzwi, obrazując grafikę ciemnych grafitowych kwiatów i malowniczych pejzaży. 

Korytarz i klatka schodowa 

07 sierpnia 2023

Przedstawiam projekt korytarza oraz klatki schodowej, które w pełni oddają charakter stylu Glamour. Wnętrza te emanują luksusem i elegancją, podkreślając subtelnie wyrafinowany charakter tego wystroju.  Każdy detal został starannie dobrany, by stworzyć wyjątkowe i niezapomniane przestrzenie.

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu