KARIERA

mgr inż. arch. Agnieszka Materna

PROJEKTUJEMY

PASJA DO WNĘTRZ

HONEST STUDIO

GENEZA PRACOWNI

HONEST STUDIO

O  N A S

Pracownia, w której powstają pełne pomysłów projekty wnętrz dla indywidualnych klientów pod okiem Agnieszki Materny, Projektanta Wnętrz z tytułem Magistra Inżyniera Architekta.

Projekty HONEST STUDIO cechują się funkcjonalnością, elegancją i dużą kreatywnością. Każde stworzone wnętrze wyróżnia się indywidualnym stylem, który dopasowany jest do spersonalizowanych potrzeb klienta.  Naszą misją jest sprostanie wszystkim oczekiwaniom
i spełnienie marzeń o wymarzonej przestrzeni. 

Nasze Studio projektowe znajduję się w Rzeszowie. Działamy nie tylko na terenie województwa Podkarpackiego, nasze usługi świadczymy nie zależnie od Twojej lokalizacji. W zależności od preferencji dopasujemy ofertę w formie stacjonarnej lub on-line. 

"HONEST" znaczy rzetelny, solidny, porządny. Pracownia powstała z miłości do projektowania wnętrz. Chcemy dzielić się naszą pasją do aranżacji i designu oraz nowymi trendami wnętrzarskimi. Pokazujemy, że funkcjonalność przestrzeni może być również piękna i kreatywna. 

Jesteśmy doświadczonym i prężnie rozwijającym się zespołem projektowym. Nazwa HONEST STUDIO powstała z misji jaką sobie stawiamy, czyli tworzenie rzetelnych i solidnych projektów, które będą stale ponadczasowe. Chcemy, abyś poczuł się swobodnie i powiedział nam o jakim wnętrzu marzysz, jakie elementy muszą się w nim znaleźć, a jakie niekoniecznie. Tworzymy projekty, które są odpowiedzią na potrzeby Inwestora - preferowanych funkcji, wymagań, kolorach, stylistyce i wyznaczonym budżecie. 

Nazywam się Agnieszka Materna i jestem architektem wnętrz. Ukończyłam Politechnikę Rzeszowską na Wydziale Architektury, co pozwoliło mi nabyć niezbędnej wiedzy zarówno projektowej jak i niekiedy często pomocnej wiedzy konstrukcyjnej. Po ukończeniu studiów zbierałam doświadczenia w zawodzie u boku architektów wnętrz. Z kilku letnim stażem zawodowym i zdobytej wiedzy projektowej założyłam pracownie Honest Studio. Stale podążam za wiedzą i nowymi trendami. Moją główna misją jest tworzenie projektów wnętrz, które będą ponadczasowe, funkcjonalne i wartościowe. Oczywiście, nie zapominając o aktualnych trendach wnętrzarskich.

Obecnie nie poszukujemy nowej osoby do współpracy, ale jeśli uważasz, że masz ciekawe portfolio, napisz do nas na: biuro.honeststudio@gmail.com. 

Być może skontaktujemy się z Tobą w przyszłości.

 

 

Założycielka pracowni HONEST STUDIO

główny architekt wnętrz 

wnętrza 

użyteczności 

publicznej

wnętrza 

biurowe

wnętrza 

domów

wnętrza mieszkań

honest STUDIO projektowanie wnętrz rzeszów, podkarpackie

HONEST STUDIO PROJEKTOWANIE WNĘTRZ RZESZÓW, PODKARPACKIE