Kuchnia w stylu Black and White zawsze niesie za sobą ryzyko, że pomieszczenie stanie się ciężkie, bardzo charakterne. W tym projekcie tego nie da się odczuć, a dlaczego ? No właśnie, poprzez wspomniany wcześniej nieoczywisty blat i ścianę pomiędzy szafkami. Delikatny wzór, sprawdzi się dobrze również w codziennym użytkowaniu. Delikatne wzorki, idealnie zatuszują pojedyncze plamy związane np. z gotowaniem. 
Jeszcze jeden element, który jest moim ulubionym i chciałbym o nim wspomnieć a jest nim wisząca lampa. Jak ją zobaczyłam wiedziałam, że będzie strzał w dziesiątkę. Przy prostej formie całej kuchni, możemy sobie pozwolić na coś mocniejszego, a nawet szalonego w oświetleniu. 
 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        8 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Głównym założeniem właścicieli była idea wnętrza nowoczesnego, prostego i ponadczasowego, tak aby za parę lat nadal było zgodne z trendami. "Podobają nam się czarno-białe kuchnie" - to było jedno z pierwszych zdań jakie usłyszałam po pytaniu o inspiracje.  Ja od razu przed oczami miałam grafitowe, matowe fronty z  podłużnymi, chromowymi uchwytami. Chciałam nadać trochę przytulności we wnętrzu poprzez delikaty wzór na blacie i ścianie pomiędzy szafkami górnymi. Subtelny wzór ala lastrico wpasował się idealnie do całości. Górna zabudowa nie potrzebuje dodatkowych uchwytów w tym stylu sprawdzi się najlepiej system TIP - ON, czyli otwieranie szafek za pomocą dotyku frontów. 

Kuchnia czarno-biała

10 marca 2021

Nie wiem czy to Was zaskoczy ale kuchnia to moja ulubiona część domu. Nie chodzi tylko o funkcje jaką sprawuje ale głównie o wszelakie formy jakie możemy w niej spotkać. Każda osoba ma swój indywidualny styl i upodobania co do wyglądu tego pomieszczenia, a przebywając w nim możemy zobaczyć cząstkę charakteru właściciela. 

Nowoczesny salon w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu