Wewnątrz pokryte są jasnym, drewnianym fornirem co dodaje wytrawnej elegancji do wnętrza. Kuchnia miała jedne, główne założenie od Inwestorki - jak najwięcej szuflad. Całość wnętrza prowadzona jest w szarej tonacji, przełamaną kontrastową czernią. Moim ulubionym elementem jest przeszklona witryna nad wyspą z jasnym drewnem wewnątrz szafki. Nie mogę nie wspomnieć o drewnianych krzesłach przy wyspie z firmy TON, które tworzone są z litego drewna i swoim charakterem pasują do szarego spieku z delikatną żyłą. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        11 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Do projektu wybrałam jasną deskę podłogową o adekwatnej nazwie Caffe Late. Jest to moja ulubiona kolorystyka jeśli chodzi o drewniane podłogi. Wszędzie w domu założony jest sufit podwieszany, dzięki czemu prowadzone jest bardzo minimalistyczne oświetlenie w postaci szynoprzewodów z firmy BPM Lighting. Jedyną wisząca lampą jest żyrandol nad stołem w jadalni. 

Gromadzenie się kurzu to coś na co Pani Małgorzata bardzo zwraca uwagę. Nie można sobie w takim przypadku pozwalać na otwarte półki i wszystko co może być potencjalnym kurzo "łapaczem". Dlatego półki zostały zamknięte w szklanej witrynie. 

Kuchnia z jadalnią.

07 grudnia 2021

To był projekt, który od początku miał jeden cel nowoczesny, stonowana kolorystyka, i pojawiający się kolor jedynie w dodatkach. Podczas rozmowy z inwestorką dowiedziałam się jednej ważnej informacji " uwielbiam wzory marmurowe ! " - od razu widziałam już całe wnętrze, a pomysł na kominek przyszedł mi do głowy na budowie.