Na lewej stronie kuchni znalazło się miejsce na zabudowaną lodówkę oraz piekarnik z mikrofalą, które doskonale wpisują się w całość. Po prawej stronie znajduje się płyta gazowa z okapem, sprytnie zabudowanym w sufit. Dzięki temu zabiegowi przestrzeń kuchenna jest nie tylko funkcjonalna, ale również minimalistyczna i estetyczna. W przedniej części jadalni znajduje się delikatne wysunięcie, tworzące subtelny barek z dwoma hokerami. To idealne miejsce na szybkie śniadanie czy wieczorne spotkania przy lampce wina.  Projekt ten to harmonijne połączenie prostoty, funkcjonalności i estetyki.

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        55 m²

 

    Styl:

        Japandi

Przestrzeń jest zachowana w neutralnej kolorystyce, dominującym odcieniem jest ciepłe drewno, które nadaje wnętrzu przytulności i elegancji.

 

Centralnym punktem jadalni jest drewniany stół, który z łatwością pomieści sześć osób. Stół został wykonany z jasnego drewna, które pięknie kontrastuje z białą tapicerką krzeseł. Krzesła, wygodne i minimalistyczne, mają drewniane elementy, które doskonale komponują się z resztą wystroju. Kuchnia, choć skromna, jest funkcjonalna i utrzymana w duchu Japandi. Fronty mebli są wykonane z drewna i ozdobione delikatną ramką, dodając subtelności całej kompozycji. Pod oknem, które w naturalny sposób rozprasza światło do wnętrza, znajduje się zlew z kamienia, stanowiący zarówno praktyczny element, jak i estetyczny akcent.

Kuchnia z jadalnią WABI-SABI
JAPANDI STYLE

25 września 2023

Marzenie o harmonijnej przestrzeni w stylu Japandi-Wabi Sabi stało się rzeczywistością w naszym najnowszym. Połączenie japońskiego minimalizmu (Japandi) z estetyką piękna w niedoskonałości (Wabi Sabi) stworzyło unikalne miejsce, które emanuje spokojem i prostotą. 

Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu