W kuchni panuje harmonia dzięki jasnej, w kolorze kości słoniowej zabudowie meblowej, z dodatkiem złotych uchwytów, które tworzą spójną całość i dodają delikatności pomieszczeniu. Na belkach sufitowych pojawią się okładziny nawiązujące do dodatków z drewna w całym mieszkaniu. 

Nie zabrakło również funkcjonalnych rozwiązań - udało się znaleźć miejsce na regał z winem, a także na przeszkloną witrynę przy jadalni. Złote, miedziane akcenty, widoczne w uchwytach i baterii kuchennej, dodają wnętrzu subtelnej elegancji. Przy oknie w kuchni znalazło się także miejsce na mały barek z taboretami, idealny do delektowania się poranną kawą.

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

         35 m²

 

    Styl:

        klasyczny

Przechodząc przez część korytarza i kuchni, naszym wzrokiem od razu przyciąga podłoga z eleganckimi płytkami w marmurowym wzorze, która nadaje pomieszczeniom wytwornego charakteru. Natomiast w salonie powita nas ciepła, drewniana podłoga w jodełkę, która dodaje przytulności i uroku.

Na ściance telewizyjnej znajduje się elegancka zabudowa z lamelami, a jej delikatne podświetlenie w marmurowym wzorze nadaje przestrzeni subtelności i wyjątkowego efektu.

Obok tego możemy zauważyć praktyczne regały i szafki, które zapewniają odpowiednią ilość miejsca do przechowywania.

 

Kuchnia z salonem w klasycznym wydaniu

26 lipca 2023

Witajcie w naszym najnowszym projekcie - kuchni z salonem w klasycznej stylistyce. To wnętrze, w którym tradycja spotyka się z elegancją, tworząc atmosferę wyjątkowej harmonii. Zapraszam Was do odkrycia szczegółów tej przemyślanej i pełnej uroku aranżacji.

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu