Złote wiszące lampy po obu stronach lustra dostarczą subtelnej, ale odpowiedniej ilości światła do codziennego użytku, podkreślając zarówno funkcjonalność, jak i estetykę wnętrza.

Wysokie regały z podświetlonymi półkami, umieszczone po bokach lustra, są nie tylko piękną dekoracją, ale także funkcjonalnym miejscem na przechowywanie ulubionych perfum, kosmetyków i akcesoriów.

Kolorystyka łazienki to jasny beż połączony z marmurowym wzorem ze złota nitką. Zastosowana paleta barw dodaje uczucia harmonii i spokoju, tworząc idealny klimat spa. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

         7,30 m²

 

    Styl:

        Glamour

W tej eleganckiej łazience pierwszą rolę odegra podświetlany podest z wolnostojącą wanną, która jest jednocześnie punktem centralnym i miejscem. W łazience znajdzie się też przeszklony prysznic walk-in, który stanowić będzie alternatywę do długich kąpieli. Nad wanną zawiśnie piękny, złoty żyrandol, który dodaje wytworności i blasku.

Zabudowa przy umywalce, również stanowi ciekawy i bardzo elegancki akcent w całym wnętrzu. 

Łazienka - domowe spa

07 sierpnia 2023

Witaj w naszym najnowszym projekcie łazienki, gdzie piękno łączy się z elegancją, tworząc magiczny przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Styl Glamour jest tutaj w pełnym rozkwicie, a wykwintne detale zapewniają niepowtarzalne doznania z każdej chwili spędzonej w tej przestronnej oazie

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu