Przestrzeń pod skosem wykorzystujemy tutaj na zabudowę stelaża, a pozostałą długość przeznaczamy na szafki z przesuwnymi frontami. Ścianę na przeciwko wanny pokrywać będzie tapeta z marmurowym wzorem. Wanna wolnostojąca, ale dostawna jednym bokiem to mój ulubiony element, praktyczny i efektowny. Wspomnę jeszcze o wieszakach przy wannie, zawieszanych do sufitu, które są w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        6 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Łazienka pod skosem.... to chyba największa zmora przy prowadzeniu remontu. Zachowanie swobodnej komunikacji z uwzględnieniem potrzebnych funkcji przy istniejących skosach stanowiła nie lada wyzwanie. Tym bardziej że pomieszczenie to nie było zbyt duże.

Łazienka na poddaszu

07 kwietnia 2022

Projekt wnętrza domu, do którego nie wchodzimy na tak zwany stan surowy, a zastajemy  wnętrze o nakreślonych już funkcjach użytkowania to zawsze nie łatwe wyzwanie projektowe. Cel był jeden zmiana na nowoczesne wnętrze, wprowadzamy odcienie szarości, bardziej minimum niż maksimum, a kuchnia z wyspą stała się przysłowiowym " must have "! 

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu