Zostały one wkomponowane w lazurowy sufit, mając stanowić główny akcent dekoracyjny. Złota mozaika przy wannie przykuwać będzie uwagę każdego nowego gościa, odwiedzającego dom. Umywalki nablatowe nie zawsze mają warunki do ich montażu, w tym projekcie mogłam pozwolić sobie na taki wariant. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        11,5 m²

 

    Styl:

        troopikalny

Muszę się przyznać, że nie mogę doczekać się tej realizacji. Jednak najbardziej cieszą mnie momenty, gdy zapisy przeradzają się w realną przestrzeń. A wnętrze tej łazienki jest wyjątkowe i na pewno nie powtarzalne w swoich charakterze. Projektując tą przestrzeń czułam się jak na wakacjach w tropikalnym miejscu. Główny zamysł łazienki miało być uczucie jakie towarzyszy nam podczas pobytu w luksusowym hotelu na egzotycznej wyspie. 

Płytki tzw. lastrico idealnie łączą się z ciemnym drewnem i zielonymi dodatkami w postaci roślin. Nie mogę nie wspomnieć, również o trzech designerskich lampach przy umywalkach. 

Łazienka w stylu tropikalnym

01 września 2021

Ahh jak my lubimy takie klimaty. Łazienka, w której możemy poczuć się jak na egzotycznych wakacjach. Pomieszczenie bardzo ciekawe do projektowania z narożnym oknem, a dodatkowo znajdujące się na piętrze z pięknym widokiem. 

 

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu