Ma to swój unikalny, designerski klimat i na pewno jest bardzo oryginalnym elementem. 

Umywalka, a właściwie szafka z umywalką nawiązują do klasycznej konsoli spotykanych w pałacach. Co mogło by bardziej pasować do wnętrza starej kamienicy niż styl zaczerpnięty od jej korzeni? Mocna dominująca szafka nie mgła mieć już drugiego konkurenta, dlatego postawiłam na owalne lustro, z prosta, złota ramą i dwa kinkiety w formie walca. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        9 m²

 

    Styl:

        glamour

Lubię takie odważne decyzje, zawsze potem robią największe wrażenie. Zastane pomieszczenie ciekawe, podłużne ale jednak zbyt nudne do wyznaczanego stylu. Plan był prosty, podział łazienki na dwie strefy. Przy wejściu znajduję się część z miską ustępowa i umywalką. Właściwie dzięki temu zabiegowi nie musimy wchodzić dalej. Idąc dalej czyli wchodząc do drugiej strefy znajdujemy się w pomieszczeniu z wolnostojącą wanna i prysznicem. Podział przestrzeni pozwolił na  wbudowanie prysznica w formie walca. Ostatnio jest to bardzo popularne trend. W takich prysznicach dobrze wkomponowują się zasłony montowane na metalowej poręczy.

Łazienka z bordowym kolorem

01 października 2021

Zawsze przy projektowaniu łazienek pojawia się pytanie o płytki. Jak dobrze czasem usłyszeć ,, chcemy sztukaterię i lamperie na ścianach ". Nie zawsze łazienka musi być standardowa. Projektowanie takiego wnętrza musi być wykonana bardzo przemyślanie i w miejscu narażenia na intensywne działanie wody zabezpieczana odpowiednim materiałem.  

 

 

Nowoczesny salon w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu