Lampa wisząca przy umywalce w minimalistycznej formie dopasowana jest do całej formy przestrzeni, zauważmy, że na ścianie prowadzone są listwy ledowe, które przechodzą na sufit, oddzielając optycznie strefę kąpieli od strefy toalety. 
Przy takiej dużej przestrzeni na pewno przydadzą się szafki ukryte przy zabudowie stelażu do WC. Można tam przechowywać dodatkowe ręczniki, środki czystości lub inne potrzebne rzeczy. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        11 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Króluje tutaj głęboka zieleń butelkowa z naturalnym kolorem drewna. Wolnostojąca wanna została wyposażona w półkę w zabudowie gips - kartonowej, dzięki czemu mamy miejsce do odkładania kosmetyków. Można ją także wykorzystać jako element dekoracyjny na zapalenie świeczek do kąpieli. 

 

Łazienka z marmurową płytką

07 kwietnia 2022

To był projekt, który od początku miał jeden cel nowoczesny, stonowana kolorystyka, i pojawiający się kolor jedynie w dodatkach. Podczas rozmowy z inwestorką dowiedziałam się jednej ważnej informacji " uwielbiam wzory marmurowe ! " - od razu widziałam już całe wnętrze, a pomysł na kominek przyszedł mi do głowy na budowie. 

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu