Chciałam nawiązać stylistyką do drewnianych elementów na przeciwko. Okrągłe lustro z ledem przyniosło mi na myśl ciekawe rozwiązanie. Ażur poprowadzony w formie półokręgu podkreśla kształt lustra a jednocześnie nawiązuje do materiałów wiodących w pomieszczeniu. Pomimo, że Klientom nie zależało na miejscu do przechowywania, zaproponowałam małą szafkę pod umywalką, do której można schować dodatkowe ręczniki czy też środki czystości. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        5 m²

 

    Styl:

        nowoczesny, przytulny

Łazienka, na którą miałam kilka pomysłów. Jak napisze, że była łatwa do zaprojektowania to będzie to duże kłamstwo. Mała łazienka z dodatkowym oknem ograniczała mnie funkcjonalnie. Wiedziałam, że prysznic będzie większy niż było zakładane pierwotnie. Udało mi się zmieścić dodatkową zabudowę z g-k na półki podręczne np. do odkładania szamponu podczas mycia. Nie doceniane miejsce, jednak jakże przydatne i funkcjonalne na przyszłość. Geberit z podwieszanym kibelkiem odsunęłam od okna, dzięki czemu można zamontować leda za płytką. 

Brak możliwości przesunięcia drzwi nie pozwalał na duże szaleństwo z zabudową umywalki. 

Łazienka z płytką drewnopodobną

22 kwietnia 2021
Łazienka, która swym klimatem zachęca nas do długich kąpieli. Jasne, beżowe kolory połączone z ciepłym odcieniem drewna tworzą przyjazny mikroklimat wnętrza. Udowadniam, że mała łazienka nie musi być nudna i niefunkcjonalna.

 

Nowoczesny salon w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu