Czasami minimalistyczne rozwiązania okazują się najlepszymi. W tym przypadku stawiamy na biel i szarość. Z ciekawostek mogę dodać, że podłoga w łazience jest tak naprawdę tą samą co na korytarzu i wiatrołapie. Stosujemy tutaj zasadę im mniej tym lepiej, a wszystkie pomieszczenia łączą się w jedną całość stylistyczną. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        3,5 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Łazienka na parterze to czysty, minimalizm z dodatkiem czarnych akcentów. Muszę przyznać, że czarny kibelek to zawsze odważna decyzja dla Klientów. Oczywiście biały też pasuje, trzeba jednak zdać sobie sprawę, że ciemny kolor podkreśla tylko jej nieszablonowość. Ale jakby mógłby być inny niż czarny ? Z białą kamienna płytką łączy się tutaj idealnie ! 

 
 

Łazienka z prysznicem

07 kwietnia 2022

Projekt wnętrza domu, do którego nie wchodzimy na tak zwany stan surowy, a zastajemy  wnętrze o nakreślonych już funkcjach użytkowania to zawsze nie łatwe wyzwanie projektowe. Cel był jeden zmiana na nowoczesne wnętrze, wprowadzamy odcienie szarości, bardziej minimum niż maksimum, a kuchnia z wyspą stała się przysłowiowym " must have "! 

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie