Rozwiązanie jakie zaproponowaliśmy to zabudowana półka przy ścianie z gips kartonu, obłożona płytkami na całą szerokość ściany. Dzięki temu mamy miejsce na odkładanie rzeczy podczas korzystania z umywalki, ponieważ również za nią  znajduje się półka. Bardzo modne ostatnio wieszaki sufitowe na ręczniki to jednocześnie element dekoracyjny ale przede wszystkim  funkcjonalny. Dom zlokalizowany jest na obrzeżach miasta Rzeszów, a wokół mogliśmy podziwiać rozległe lasy. Na zewnątrz będą zainstalowane rolety zewnętrze, dlatego zdecydowaliśmy się na rezygnacje z jakichkolwiek zasłon w oknie na

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        5 m²

 

    Styl:

        minimalistyczny

Długie, a jednocześnie wąskie pomieszczenie z oknem pośrodku pomieściło wolnostojącą wannę i duży prysznic.

Ściana w łazience bez fug, odporna na zachlapania i wilgoć ? Tak to możliwe i to nie jest farba !
Ściany w łazience zostaną pokryte żywicą epoksydową, a część ścian zostanie wyłożonych marmurowymi, czarnymi płytkami. 

To chyba moja ulubiona forma łazienki, gdzie zachowujemy naturalny charakter ścian, rezygnując z obkładania ich płytkami. Projektowanie wnętrz łazienek na pierwszym miejscu powinno skupiać się na funkcji, a następnie na stylu. Ważne było umieszczenie wolnostojącej wanny i przewidzenie miejsca na kosmetyki.

Łazienka z wolnostojącą wanna.

12 kwietnia 2022

Projekt łazienki w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. 

Nowoczesne wnętrze podkreślone prostokątną umywalką z kamienia, stonowana kolorystyką i minimalistycznym oświetleniem w formie szynoprzewodów magnetycznych w suficie.
Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu