Na ścianach widać piękny tynk dekoracyjny w stylu boho, który łączy w sobie  abstrakcyjne wzory. Na podłodze leży miękki dywan, który dodaje ciepła i przytulności do całego wnętrza.

Projekt wnętrza w całości dopełniają różnego rodzaju dodatki, takie jak rośliny w doniczkach, tapeta za łózkiem , a także bardzo proste i przyjemne oświetlenie. Wszystko to tworzy spójną całość i sprawia, że wnętrze sypialni w stylu nowoczesnym boho wygląda bardzo harmonijnie i przytulnie.

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        16 m²

 

    Styl:

        Nowoczesne boho

Wizualizacja wnętrza sypialni w stylu nowoczesnym boho to mieszanka nowoczesności i natury, co tworzy niezwykle przytulną i spokojną przestrzeń. W centralnym miejscu znajduje się duże, niskie łóżko z tapicerowaną skrzynią i zagłówkiem. Białymi pościelami, ozdobione licznymi poduszkami w różnych kolorach i wzorach. Obok łóżka wiszą dwie minimalistyczne szafki nocne, na których znajdują się książki i podręczne rzeczy.

Obok można zobaczyć duże okno tarasowe, które wpuszcza dużo naturalnego światła i pozwala cieszyć się pięknymi widokami na naturę. Przy oknie znajduje się pojemna szafa z frontami wykonanymi w dużej mierze z ratanu.

Projekt sypialni w stylistyce nowoczesne boho 

12 kwietnia 2023

Ciąg dalszy projektu wnętrz pięknego domu w Rzeszowie. Mogłabym nazwać to pomieszczenie jako sypialnia marzenie Jest to bardzo ciepłe wnętrze nie tylko poprzez kolorystykę i klimatyczne oświetlenie, ale też poprzez wykładzinę, która w sypialni łączy się idealnie.