Dodatkowo na ścianie pojawi się tapeta w beżowej, ciepłej tonacji z widokiem na zachodzące słońce pomiędzy koronami drzew. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        10 m²

 

    Styl:

       Nowoczesny + boho

Aranżacja łazienki przy sypialni to nie lada wyzwanie. Powinna spełniać swoje główne funkcję ale też stanowić strefę relaksu. Postawiliśmy na projekt wnętrza łazienki z wolnostojącą wanną na podeście, nawiązujący do tropikalnych wnętrz. Jasne, ciepłe kolory, takie jak zieleń, beż, brąz lub żółty, które będą nawiązywać do tropikalnych krajobrazów. Zastosowane zostaną elementy naturalne, takie jak drewno czy kamień, by stworzyć ciepłą i relaksującą atmosferę. Wolnostojąca wanna na podeście to idealne rozwiązanie dla tego pomieszczenia. Wnętrze łazienki nawiązującej do tropikalnych wnętrz nie może obyć się bez roślin przypominających  naturalne piękne krajobrazy. Odpowiednie dobrane oświetlenie może dodatkowo podkreślić klimat łazienki. Ciepłe oświetlenie stworzy przyjemną atmosferę relaksu i odpoczynku.

Projekt wnętrza łazienki przy sypialni 

23 marca 2023

Łazienka, która ma przypominać pobyt na egzotycznych wakacjach. Z uwagi, że jest to łazienka przy sypialni - założeniem pomieszczenia było stworzenie ciepłego, klimatycznego wnętrza, w którym Inwestorzy będą mogli wypocząć po ciężkim dniu.