Kolorystyka w odcieniach kremu i czerni, z dużą ilością drewna, tworzy przytulną atmosferę, która zachęca do spędzania czasu w kuchni.

Płytki na podłodze to praktyczny element wyposażenia, który ułatwia utrzymanie czystości. Czarne uchwyty i cokół nadają kuchni nowoczesny charakter, a kontrastujący okap z firmy Nortberg to jednocześnie ciekawy element designu oraz praktyczne rozwiązanie. 

Na blacie przy oknie znajdują się półki na przyprawy i przeszklone witryny na szkło, które dodają kuchni lekkości i elegancji.

 

Projektowanie wnętrz Rzeszów - architekt wnętrz

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

         60 m²

 

    Styl:

        Nowoczesny + boho

Ten projekt wnętrza kuchni z wyspą jest bardzo nowoczesny, z pewnością przyciągnie uwagę miłośników eleganckiego stylu. Wnętrze kuchni zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz estetyce. Urządzenia AGD takie jak: lodówka pod blatową na wino, lodówka side by side, piekarnik i ekspres zostały wkomponowane w zabudowie meblowej, co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej.

Wyspa z drewnianym barem przeznaczona na dwa miejsca siedzące i typami hokerów to stylowy element, który idealnie wpasowuje się w nowoczesny charakter kuchni.

 

Projekt wnętrza przytulnego z dużą przestrzenią : kuchnia + salon

06 marca 2023
W końcu mogę pokazać ten projekt ! Zaczniemy od ujęcie na kuchnie z wyspą. Drewno, kamienny, granitowy blat, złote metaliczne akcenty i czarne akcentujące kolory połączone zostały z ciepłą, beżową płytką o kamiennej strukturze.
Można by tutaj dużo wymieniać ale najlepiej zobaczcie sami na wizualizacji.
Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie