Biała szafka z umywalką i lampionami wprowadzają do pomieszczenia jasne akcenty, a jednocześnie sprawiają, że toaleta wydaje się bardziej przestronna i przytulna. Projekt ten został starannie zaprojektowany, aby wprowadzać do wnętrza harmonię i spokój, co z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.

 

Projektant wnętrz Rzeszów, Krosno, Kraków

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

         3 m²

 

    Styl:

        Boho

Projekt wnętrza, tym razem toalety w stylu delikatnego boho. Znajdziemy tu elementy takie jak: zielona tapeta z liśćmi, beżowe płytki, drewniany sufit w lamelami oraz biała szafka z umywalką i lampionami. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań w wystroju wnętrz.

Zielona tapeta z liśćmi wprowadza do toalety elementy natury, co wraz z beżowymi płytkami nadaje wnętrzu ciepły i przytulny klimat. Drewniany sufit w lamelami wprowadza dodatkowo elementy organiczne i nadaje toalecie niepowtarzalnego charakteru.

Projekt wnętrza toalety boho 

17 stycznia 2023

Toaleta w stylu boho może być również elegancka. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie oryginalność, naturalne elementy oraz przytulny klimat. W tym stylu charakterystyczne są zastosowanie roślin, drewna oraz różnorodnych tkanin, które tworzą harmonijne i niepowtarzalne wnętrza.

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie