Dodatki do takiego wnętrza mogą być różnorodne. Stonowana baza kolorystyczna wnętrza pozwala nam na szaleństwo w dekoracji. Taki typ wnętrza zawsze będzie sprawiał wrażenie estetyczności i harmonii, a w przypadku chęci zmian możemy szaleć dodając np. granatowe poduszki na sofach czy też ciekawe zasłony. Zielona, butelkowa zieleń dodaje trochę ożywienia wnętrzu, stąd też postawiłam na taki typ dekoracji w formie poduch na kanapie. Jeszcze muszę wspomnieć o moim ulubionym stoliku kawowym. Monolityczny, kamienny stolik wpasował się idealnie do całości i chodź z początku propozycję były inne udało się go umieścić i uważam, że była to dobra decyzja. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        16 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Zaproponowałam narożny kominek otwarty na stronę kuchni. Wykończony marmurowymi płytkami, w formie Book Match. Jest to rodzaj płytek, które rozłożeniu obok siebie przypominają okładkę otwartej książki, a mi osobiście kojarzą się z formą kleksów. Ściana telewizyjna, to zawsze najcięższy element. Ażurowe deskowanie, to obecnie jeden z największych trendów we wnętrzach. Na tej ścianie sprawdziło się idealnie. Pionowe listwy podkreśla dodatkowo led umieszczony pod sufitem podwieszanym. Ciemna szafla na dole znajduje się tylko w przestrzeni telewizyjnej, natomiast pod kominkiem jest to tylko atrapa imitująca mebel. Dzięki temu mamy duży blat, a poziomy, szary pas tworzy ciekawą nowoczesną formę. 

Salon z jadalnią

13 kwietnia 2021

Dzisiaj zaprezentuje Wam część dzienną z kominkiem w domu jednorodzinnym pod Rzeszowem. Współpracę z Klientami wspominam bardzo dobrze, oboje zdecydowani, wiedzący czego oczekują od projektu, ale też skłonni do wprowadzenia nowych elementów i rozwiązań.

A jeśli ciekawi jesteście jak wyglądały poszczególne etapy pracy nad projektem, zapraszam do dalszej części.  

 

Nowoczesny salon w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu