Pomysł, o którym wspominałam to wykorzystanie na obudowę - płytki Marazzi Grande Look Book, która miałaby sprawiać wrażenie zawiśniętego monolitu nad palącym się żarem w kominku. Jeśli przyjrzymy się wizualizacją mamy dwa typy kolorów drewna: jasny dąb na podłodze i ciemną czekoladową deskę w zabudowach meblowych. 
Gromadzenie się kurzu to coś na co Pani Małgorzata bardzo zwraca uwagę. Nie można sobie w takim przypadku pozwalać na otwarte półki i wszystko co może być potencjalnym kurzo "łapaczem". Dlatego półki zostały zamknięte w szklanej witrynie. Wewnątrz pokryte są jasnym, drewnianym fornirem co dodaje wytrawnej elegancji do wnętrza.

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        34 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Do projektu wybrałam jasną deskę podłogową o adekwatnej nazwie Caffe Late. Jest to moja ulubiona kolorystyka jeśli chodzi o drewniane podłogi. Bardzo neutralna, a dodatkowo tworzy przytulne wnętrze. Ciemne, granatowe dodatki w postaci welurowych zasłon i poduszek ożywia przestrzeń. Mając na uwadze, że kolor może szybko się znudzić bez problemu możemy wymienić je na inny kolor tym samym stwarzając nowy styl domu. Wszędzie w domu założony jest sufit podwieszany, dzięki czemu prowadzone jest bardzo minimalistyczne oświetlenie w postaci szynoprzewodów z firmy BPM Lighting. Jedyną wisząca lampą jest żyrandol nad stołem w jadalni. Kominek w salonie miał być gazowy, dlatego mogliśmy sobie pozwolić na tak duży jego format.

Salon z kominkiem

07 kwietnia 2022

To był projekt, który od początku miał jeden cel nowoczesny, stonowana kolorystyka, i pojawiający się kolor jedynie w dodatkach. Podczas rozmowy z inwestorką dowiedziałam się jednej ważnej informacji " uwielbiam wzory marmurowe ! " - od razu widziałam już całe wnętrze, a pomysł na kominek przyszedł mi do głowy na budowie.