Architekt wnętrz Rzeszów

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        29 m²

 

    Styl:

        Boho

Kuchnia została oddzielona barkiem od  korytarza i jadalni - dzięki czemu będzie to wizualne odcięcie od pozostałych stref, a jednocześnie otwarta na jadalnie. Taki wizualny podział to praktyczne i komfortowe w użytkowaniu. 

Jadalnia to kolejna strefa stająca się centrum układu - poprzez dwie duże lampy na stołem. 

Salon natomiast - jako miejsce odpoczynku, relaksu, a często też spędzania późnych popołudni stanowi strefę oddzieloną wizualnie dywanem i podkreślona abażurem z tej samej rodziny lamp co w jadalni. 

Cały projekt kuchni, jadalni i salonu oraz częściowo korytarza to połączenie stylu klasycznego np. poprzez ramowe fronty kuchenne, złote uchwyty, marmurkowe wzory oraz stylu boho - abażury lamp, splatany dywan, stół drewniany oraz pojawiające się w na suficie lamele. 

 

Salon z kuchnią z delikatnym boho

17 stycznia 2023

Kuchnia połączona z salonem, która w swoim założeniu miała być jasną, ciepłą przestrzenią domową z dodatkami drewnianych elementów wystroju. Połączenie kuchni, jadalni i salonu w jednej przestrzeni powinno być zaprojektowana w taki sposób by by odpowiadała potrzebą użytkowników - to znaczy być otwarta w całości lub tworzyć poszczególne strefy wizualne. 

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie