Na przeciwległej ścianie, naprzeciwko wejścia, przykuje uwagę piękna toaletka z okrągłym lustrem, której ramę stworzy delikatny kinkiet ringowy. To miejsce stworzone do niezliczonych chwil pielęgnacyjnych i przygotowań, gdzie można poczuć się jak w prawdziwej oazie piękna.

 

Całość tego wnętrza emanuje subtelnym luksusem, tworząc sypialnię, która przeniesie Cię w świat wyjątkowej harmonii i komfortu. To miejsce, w którym każda spędzona chwila będzie pełna magii i relaksu.

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        15,50 m²

 

    Styl:

        Glamour

W centralnym punkcie sypialni, nad eleganckim łóżkiem w bezowej tapicerce, unosi się piękny sufit napinany z efektownym, złotym żyrandolem. To właśnie on nadaje pomieszczeniu aurę wyjątkowej ekskluzywności. Obok łóżka znajdują się bezowe stoliki ze złotymi elementami, które są nie tylko funkcjonalne, ale też stanowią stylowe akcenty w tym przemyślanym projekcie. Zagłówek łóżka zostanie wykonany z jasnej tapicerki z miękkiego velvetu, co doda wnętrzu przytulności. Po obu stronach łóżka pojawią się lustrzane mozaiki w formie cegiełek, które refleksami i grą światła nadadzą sypialni dodatkowego uroku.

Sypialnia

07 sierpnia 2023

Witamy w magicznym wnętrzu sypialni, której atmosfera wciąga od pierwszego spojrzenia. To eleganckie, przytulne i funkcjonalne miejsce, w którym sen i odpoczynek nabierają zupełnie nowego wymiaru. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i odkrycia uroku tej sypialni...

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu