Ja wybrałam tapetę bardzo delikatną , taką którą w przyszłości sprawdzi się także w pokoju nastolatki. To było zdecydowanie pozytywne zaskoczenie dla Klientów, ponieważ raczej spodziewali się kolorowej tapety, którą trzeba będzie się zapewne pozbyć kiedy córka podrośnie. Na oknach zawisną zasłony velvetowe, raczej nie było tutaj większych dylematów. Biało - beżowe, zwisające tkaniny dodają uroku w każdym pokoju w stylu Glamour. 

Czasem jest i tak, że pojawiają się ciężkie dylematy. Jak na początku była mowa o jasnym wnętrzu wiedziałam, że będą to jasne półki i nie stawiałam drewna jako materiał dominujący. Zatem skąd ta decyzja ? Chciałam sprawdzić jak obroni się bardziej kontrastowa ściana. Powstały dwie wersje zabudowy meblowej. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        16 m²

 

    Styl:

        glamour

Wzięłam sobie do serca założenia projektowe. Wbrew pozorom pokój wydaje się duży ale umieszczenie wszystkich planowanych rzeczy stało się wyzwaniem. Założenie realizacji projektu było jedno: meble wykona stolarz na zamówienie. Centrum stanowi tutaj łóżko  zintegrowane z zabudową meblową, w której zaprojektowałam szafę na ubrania i biurko do nauki. Kopuła nad łóżkiem zostanie wykończona materiałem typu french velvet. W niej udało się ukryć schowki na odłożenie książki, telefonu (teraz to chyba normalna sprawa wśród dzieci i nauki zdalnej) czy też kubka z herbatą.  

Dobór tapety do sypialni dziewczynki nie musi być typowo dziecięcy, w postacie z bajek czy tez motylki, kotki czy inne kolorowe nadruki. 

Sypialnia dla dziewczynki

27 września 2021

Często zdarza się, że w projekcie pojawiają się też marzenia najmłodszych mieszkańców. Klimatu mieszkania dodaje jej lokalizacja w otoczeniu kamieniczek. Nie łatwo jest zaprojektować przestrzeń tematyczną w taki sposób by nie przytłoczyła ani nie dominowała. Zapraszam do zapoznania się z moim sposobem na zaprojektowanie pokoju dla księżniczki. 

Nowoczesny salon w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu