Ściana z drzwiami stanowi mocny, ciemny kontrast do jasnej części sypialni. Drzwi będą montowane w tzw. systemie ościeżnicy ukrytej. 

Mając odkurzacz sprzątający warto to też przemyśleć na etapie początkowej pracy z architektem. Odpowiednie wysokości cokołów czy też możliwe podwieszenia szafek, ułatwią jego poprawne funkcjonowanie. Szafki nocne w sypialni zostały zawieszone na wysokości ramy łóżka, przez co sprawiają wrażenie doczepionych do lewitującego elementu. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        10 m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Główną role gra tutaj tzw. "lewitujące łóżko", które połączone z wiszącymi szafkami sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu. Całość dopełnia podświetlana tapeta w marmurkowe wzory za zagłówkiem. Postanowiłam wykorzystać skosy na montaż kinkietów do czytania. Jest to bardzo wygodna opcja, która najlepiej sprawdza się w pomieszczeniu na poddaszu. Możliwości regulacji światła jest naprawdę bardzo przydatna. 
Całe pomieszczenie utrzymane jest w spokojnej, neutralnej kolorystyce.

Sypialnia na poddaszu

05 maja 2021

Zaaranżowanie przestrzeni na poddaszu ze skosami zawsze stanowi duże wyzwanie, a zwłaszcza jeśli chodzi o pokój do spania. Co powiecie na taką propozycję sypialni ?  

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu