Jeśli zastanawiacie się co znajduje się za drzwiami ukrytymi w ozdobnej tapecie to właśnie wejście do owej garderoby.

przesuwnymi frontami. Ścianę na przeciwko wanny pokrywać będzie tapeta z marmurowym wzorem. Wanna wolnostojąca, ale dostawna jednym bokiem to mój ulubiony element, praktyczny i efektowny. Wspomnę jeszcze o wieszakach przy wannie, zawieszanych do sufitu, które są w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        11 m²

 

    Styl:

        nonowczesny

Ręka do góry kto lubi takie ciemne, romantyczne klimaty we wnętrzach ? Sypialnia będzie bardzo przytulna, dzięki zastosowaniu wykładziny na podłodze i pobocznego oświetlenia Led. 

Pomieszczenie przeznaczone na sypialnie musiało sprytnie ukryć miejsce na garderobę i znaleźć odpowiednią powierzchnię na powieszenie telewizora. Sytuacja staje się skomplikowana, kiedy mamy do czynienia ze skosami.  

Sypialnia na poddaszu

07 kwietnia 2022

Projekt wnętrza domu, do którego nie wchodzimy na tak zwany stan surowy, a zastajemy  wnętrze o nakreślonych już funkcjach użytkowania to zawsze nie łatwe wyzwanie projektowe. Cel był jeden zmiana na nowoczesne wnętrze, wprowadzamy odcienie szarości, bardziej minimum niż maksimum, a kuchnia z wyspą stała się przysłowiowym " must have "! 

Projekt sypialni z dużą szafą w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu