Na przeciwległej ścianie, naprzeciwko łóżka, znajdzie się wyjątkowe miejsce - toaletka. Czarno-złoty fotel doda nuty kontrastu do wnętrza i podkreśli akcentujący kącik wnętrza. 

Wnętrze to to nie tylko kompozycja elementów, ale również opowieść o blasku, elegancji i niezwykłym designie. To projekt, który przykuwa uwagę i jednocześnie oferuje komfort i wygodę na najwyższym poziomie, idealny dla miłośników stylu Glamour w jego najczystszej formie.

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

         15,50 m²

 

    Styl:

        Glamour

Ten projekt wnętrza emanuje niezwykłą harmonią i klasyką. W sypialni pojawi się łóżko dwuosobowe, centralny punkt przestrzeni, otoczone eleganckimi stolikami nocnymi w delikatnym odcieniu beżu i złotymi nóżkami. Elegancki i wysoki zagłówek łóżka harmonizuje z całością w neutralnym bezowym tonie. Nad łóżkiem znajdzie się sufit napinany, który dodatkowo będzie podkreślony tzw. efektem "gwieździstego nieba", tworzący magię rozproszonego światła.

Jako korona tego wytwornego wnętrza, znakomicie nad łóżkiem prezentuje się wiszący żyrandol w złotym wykończeniu. Jego detale pełne finezji dodają wnętrzu niepowtarzalnego blasku. Jasno-beżowa wykładzina na podłodze wprowadza przyjemne uczucie ciepła i spokoju, podkreślając jednocześnie klasyczny charakter pomieszczenia.

Sypialnia z toaletką - projekt wnętrz Rzeszów

25 sierpnia 2023

Zapraszamy do fascynującej podróży w świat elegancji i blasku. W tym projekcie sypialni prezentujemy wyjątkową przestrzeń w stylu Glamour, gdzie piękno splata się z wyrafinowanym designem. Odkryjcie, jak połączyliśmy wyjątkowe elementy, by stworzyć oazę snu  i niepowtarzalny urok.

Nowoczesny salon w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu