Dodatkowa zabudowa przy ścianie telewizyjnej nie była już konieczna. Postawiłam na szafkę na metalowych nóżkach, na której można postawić lampkę czy dekoracyjne obrazy.
PAMIĘTAJMY, ŻĘ PROJEKT MA BYĆ PRZEDEWSZYTSKIM FUNKCJONALNY I STYLISTYCZNIE PASOWAĆ DO POZOSTAŁYCH POMIESZCZEŃ.   Dom znajduje się na obrzeżach Rzeszowa, z pięknym widokiem na sady i tereny łąk. Nie mogłam nie wnieść tego elementu do środka. 
Ława została skonstruowana z pojedynczych stolików modułowych, które możemy dowolnie łączyć i modyfikować. Na przykład modyfikując z dziewięciu do sześciu, a pozostałe ustawiając obok sofy jako stoliki pomocniki. 

    Lokalizacja:

        Rzeszów

 

    Powierzchnia:  

        Kraków m²

 

    Styl:

        nowoczesny

Udało się zaprojektować ukrytą zabudowę, która widoczna jest dopiero gdy zauważymy półkę z książkami. W rzeczywistości znajduje się tam szafa do przechowywania książek i czasopism. Całość przypomina ścianę, a jej funkcję zdradzają jedynie małe szczeliny pomiędzy frontami. Wewnętrza półka została podświetlona, delikatnym ledem od góry. 

Wiedziałam, że ustawienie dwóch sof podzieli optycznie pomieszczenie. Stworzyło to odrębną strefę funkcjonalną całego domu. Za największą sofą zaprojektowałam drewnianą konsole do odkładania podręcznych rzeczy. 

Salon w stylu nowoczesnym

13 września 2021

Co Wam się kojarzy ze słowem relaks ? Ja patrząc na ta wizualizacje tytuł projektu sam mi się nasunął. W projekcie przewidzieć trzeba było, również futrzanego domownika Eustachego. Jest to kolejny projekt wnętrza domu jednorodzinnego w Rzeszowie. Jeśli nie widziałeś jeszcze projektu kuchni koniecznie zaglądnij tutaj →

 

Nowoczesny salon w Rzeszowie
Projekt sypialni w stylu Glamour z sufitem napinanym - Projektowanie wnętrz Rzeszów w luksusowym stylu